هیپ هاپ

تعرفه تبلیغات در سایت
عنوان عکس
عنوان عکس
عنوان عکس
عنوان عکس
عنوان عکس

پنجشنبه هفدهم فروردین ۱۳۹۶

هیپ هاپ زیرزمینی به عنوان یک فرهنگ و نه تنها یک سبک موسیقی تعریف شده. داستانِ هیپ هاپِ زیرزمینی و رپر های مستقل دقیقا برعکس جریانِ رپ بازرگانی هست، رپی که توش محتوا و پیام فدایِ پول و بیزینس نشده. رپِ زیرزمینی رو می شه بازموندهٔ رپِ اصیل دونست... رپر های زیرزمینی مستقل و بدونِ حمایتِ مالیِ لیبل های بزرگ کار می کنن و برایِ فروش اثر یا محصولات مستقل و تحتِ نظرِ خودشون عمل می کنن. رپر هایِ زیرزمینی دقیقا مثه رپِ فارسی آهنگ ها و آلبوم هایِ خودشون رو از طریقِ اینترنت پخش می کنن و برای طرفدار هایی که قصدِ حمایت دارن از وبسایت هایی مثه: CDbaby برایِ فروش استفاده می کنن. اصلی ترین عنصرِ هیپ هاپِ زیرزمینی رو می شه تاثیرگذاری و ارتباطی که بینِ اثرِ رپر و شنونده بر قرار میشه دونست.
خیلی از رپر هایِ زیرزمینی به وسیلهٔ هیپ هاپ موفق و تاثیرگذار در ارتباط با مسائل مربوط به عدالت اجتماعی، مسائلِ جهانی و سیاسی و آگاهی جمعی شدن. ضربان در هیپ هاپ زیرزمینی اغلب تلفیقی از حلقه های نمونه برداری شده (Looped Sampling) از تمام سبکهای موسیقی، از جمله کلاسیک، جاز، فانک و راک مشخص می شه.

نوشته شده توسط آریا شمس در 16:26 |  لینک ثابت   • 
نویسنده : بازدید : 4 تاريخ : پنجشنبه 19 مرداد 1396 ساعت: 20:54
برچسب‌ها :
اخبار و رسانه هاهنر و ادبیاترایانه و اینترنتعلم و فن آوریتجارت و اقتصاداندیشه و مذهبفوتو بلاگوبلاگ و وبلاگ نویسیفرهنگ و تاریخجامعه و سیاستورزشسرگرمی و طنزشخصیخانواده و زندگیسفر و توریسمفارسی زبان در دیگر کشورها