هیپ هاپ :: رپ اراک 0861 رپ جدید ترین اهنگ های رپ

هیپ هاپ

تعرفه تبلیغات در سایت
عنوان عکس
عنوان عکس
عنوان عکس
عنوان عکس
عنوان عکس

پنجشنبه هفدهم فروردین ۱۳۹۶

هیپ هاپ زیرزمینی به عنوان یک فرهنگ و نه تنها یک سبک موسیقی تعریف شده. داستانِ هیپ هاپِ زیرزمینی و رپر های مستقل دقیقا برعکس جریانِ رپ بازرگانی هست، رپی که توش محتوا و پیام فدایِ پول و بیزینس نشده. رپِ زیرزمینی رو می شه بازموندهٔ رپِ اصیل دونست... رپر های زیرزمینی مستقل و بدونِ حمایتِ مالیِ لیبل های بزرگ کار می کنن و برایِ فروش اثر یا محصولات مستقل و تحتِ نظرِ خودشون عمل می کنن. رپر هایِ زیرزمینی دقیقا مثه رپِ فارسی آهنگ ها و آلبوم هایِ خودشون رو از طریقِ اینترنت پخش می کنن و برای طرفدار هایی که قصدِ حمایت دارن از وبسایت هایی مثه: CDbaby برایِ فروش استفاده می کنن. اصلی ترین عنصرِ هیپ هاپِ زیرزمینی رو می شه تاثیرگذاری و ارتباطی که بینِ اثرِ رپر و شنونده بر قرار میشه دونست.
خیلی از رپر هایِ زیرزمینی به وسیلهٔ هیپ هاپ موفق و تاثیرگذار در ارتباط با مسائل مربوط به عدالت اجتماعی، مسائلِ جهانی و سیاسی و آگاهی جمعی شدن. ضربان در هیپ هاپ زیرزمینی اغلب تلفیقی از حلقه های نمونه برداری شده (Looped Sampling) از تمام سبکهای موسیقی، از جمله کلاسیک، جاز، فانک و راک مشخص می شه.

نوشته شده توسط آریا شمس در 16:26 |  لینک ثابت   • 
نویسنده : بازدید : 4 تاريخ : پنجشنبه 19 مرداد 1396 ساعت: 20:54
برچسب‌ها :
اخبار و رسانه هاهنر و ادبیاترایانه و اینترنتعلم و فن آوریتجارت و اقتصاداندیشه و مذهبفوتو بلاگوبلاگ و وبلاگ نویسیفرهنگ و تاریخجامعه و سیاستورزشسرگرمی و طنزشخصیخانواده و زندگیسفر و توریسمفارسی زبان در دیگر کشورها ads-123